Hlavní cíle Kennel PraMaJu

1. Cílem našeho chovu je vyšlechtění zdravých a standardu odpovídajících boloňáčků s dobrým startem do života, aby svým novým rodinám přinesly mnoho radosti - jako Little White Stars.

2. Preferujeme spíše menší a především čtvercovou tělesnou stavbu,
- výška/délka: 25-27 cm u psa, 24-26 cm u fenky,
- váha: 2,5 - max. 5 kg,
jakož i spíše kratší čumáček, propůjčující obličeji dětský výraz.

3. Zvláštní důraz klademe na dobrou socializaci v prvních týdnech života, aby štěnata získala do budoucnosti co nejlepší základ v důvěřivosti a hravosti, bez bojácnosti a agresivity.

4. Pro štěnátka hledáme takový domov, ve kterém budou se svými lidmi moci žít jako plnohodnotní členové rodiny. Dobrý vztah k rodinám našich štěnátek je pro nás zásadní. Předpokladem je osobní seznámení s novými majiteli - posílání letadlem nebo předávání prostřednictvím třetích osob je proto vyloučeno.

5. Předáním štěněte nepokládáme svou práci za skončenou. Štěnátka rádi sledujeme s jejich novými "rodiči" (nejen) první týdny v jejich novém domově a jsme ochotni podle potřeby přispět radou i činem. K tomu patří i nabídka základního vybavení pro štěňata, aby byly po ruce vždy správné pomůcky a aby našim čtyřnohým kamarádům nic nescházelo.