Malý pohled do srdce chovatelky

Je to velký dárek a žádná samozřejmost, když z malých psích miminek (ca 80-170 g) vyrostou zdraví a krásní boloňští psíci. Proto jsou ta malá bílá klubíčka v mé náruči opravdu velký poklad!

Jako jejich „maminka" jsem se točila v posledních týdnech především kolem nich. Záleželo mi na tom, aby mohli vyrůst v bezpečí a dobré péči, aby měli co nejlepší podmínky k růstu a osobnímu vývoji. Protože co se v prvních týdnech života zanedbá, má následky na celý život, a už nikdy se nedá úplně napravit.

Nyní držím v náruči fantastické malé tvorečky - velmi mazlivé, hravé, s dobrým zdravým sebevědomím a zvědavé na život. Jsou připravení pustit do světa a stát se pro své nové rodiny báječnými čtyřnohými kamarády.

Svoje malé psí miminko nesvěřím hned tak někomu (jinak by všechna štěňátka byla už dávno pryč i několikrát). Přála bych si lidi, kteří
a) hledají kvalitního a dobře socializovaného psíka, a váží si mé práce jako odpovědné chovatelky.
b) považuji malého pejska za plnohodnotného člena rodiny a udělají všechno pro to, aby se měl dobře.
c) mají možnost mít svého malého pejska skoro pořád a všude s sebou. Boloňský psík bývá silně vázán na svoje lidi a chce být s nimi. Být pravidelně mnoha hodin denně doma sám, to pro něj vůbec není.

Máte zájem o poklad z našeho chovu? 
Pak by Vás mohl ještě zajímat další článek, především bod 9+10.
A potom se budu těšit na zprávu od Vás